• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Torre Maestral 9ºE ★★★, Benidorm

Španělsko, Costa Blanca, Benidorm

Ubytování ve Španělsku, Benidorm
Číslo objektu: ES9742.919.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.780,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Torre Maestral 7E', 3-pokojový byt v 7. patře, prostorné a světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/bidet/WC a klimatizace. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Výhled do dálky na moře, na bazén, do zahrady a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 34.
Ubytování ve Španělsku, Benidorm

Informace o domě (rezidenci)

La Cala de Villajoyosa: Velký, komfortní bytový dům 'Torre Maestral 9ºE', 16-podlažní. Mimo obec, 4 km od centra Benidorm, v okrsku La Cala de Villajoyosa, klidná, slunná poloha, 900 m od moře, 900 m plaz. Společné: pozemek (oplocený) s stromy, bazén (01.06.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. V domě: výtah. Parkovací místo (kryté). Supermarket, restaurace, bar 800 m, autobusová zastávka 'Benidorm' 800 m, nádraží 'Benidorm' 2 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: Terra Mitica 4 km, Terra Natura 4 km, Aqualandia 6 km, Mundomar 6 km, Benidorm Palace 6 km, Alicante 40 km. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: es9742.919.2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Benidorm:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Významné, proslulé, rušné město, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná, idilická poloha s pěkným výhledem, 45 km severo-východně od Alicante, 130 km jiho-východně od Valencia. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, večerní zábava, kino, pamětihodnosti, Zážitková pěší turistika, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum, sauna, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy. Pozoruhodnosti Aqualandia, Terra Mitica, Benidorm Palace, ZOO Terra Natura, Mundomar, Dětský ráj Circus Benidorm, Zábavní park. Dopravní spojení: dálnice AP7. Doprava letadlem: letiště Alicante (ALC), 45 km. Free WiFi zóny v některých oblastech města a tam je možné využít 3G modem pro notebook - v případě zájmu se prosím zeptejte v kanceláři Interhome v Benidorm.

informace pro letní ubytování

Noční zábava v 'Benidorm Palace', 'Castillo Conde de Alfaz' a 'El Molino'. Vodní sporty - Benidorm. Písečná pláž, délka 5 km. Bazén. Aquapark 'AQUALANDIA, AQUA-NATURA'. Sportovní přístav Benidorm. Potápění, surfování, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Benidorm. Minigolf. Rajtování 5 km. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra-Mítica, Terra-Natura'.

informace pro zimní ubytování

Sportovní středisko. Zimní golf 18 jamek, Benidorm.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme