• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Turia A , 4º-7 ★★★, Benidorm

Španělsko, Costa Blanca, Benidorm

Ubytování ve Španělsku, Benidorm
Číslo objektu: ES9742.102.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.045,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Turia A Piso 4º puerta 7', 4-pokojový byt 130 m2 v 4. patře, východní orientace, prostorné a světlé, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 36 m2 s panoramatickým oknem, jídelní stůl, TV, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na verandu. 1x pokoj, 2x lůžko a elektrické topení. 1x pokoj, 2x sklápěcí lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, koupelna/bidet/WC, elektrické topení a větrák. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC, sprcha/WC. Velká terasa. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře a na město. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Ubytování ve Španělsku, Benidorm

Informace o domě (rezidenci)

Playa de Poniente 2 km od Centro Benidorm: Jednoduchý bytový dům 'Turia A, 4º-7', 4-podlažní. V obci 2 km od centra Benidorm, slunná poloha, 10 m od moře, 10 m plaz, nutno přejít silnici. V domě: restaurace, bar. Úklid 1x týdně na vyžádání (extra). Na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo u domu. Supermarket 300 m, restaurace, bar 10 m, autobusová zastávka 'Benidorm' 50 m, nádraží 'Benidorm' 3 km. Golfové hřiště (18 jamek) 4 km, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 600 m. Atrakce v blízkosti: Terra Mitica 4 km, Terra Natura 4 km, Aqualandia 5 km, Mundomar 5 km, Altea 8 km, Alicante 45 km. Pozor prosím: bez výtahu. Skupiny mládeže jen na dotaz. Na vyžádání může být zorganizován transfer z letiště k rekreačnímu domu. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: es9742.103.1 se nachází na stejném pozemku. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Benidorm:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Významné, proslulé, rušné město, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná, idilická poloha s pěkným výhledem, 45 km severo-východně od Alicante, 130 km jiho-východně od Valencia. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, noční klub, večerní zábava, kino, pamětihodnosti, Zážitková pěší turistika, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum, sauna, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy. Pozoruhodnosti Aqualandia, Terra Mitica, Benidorm Palace, ZOO Terra Natura, Mundomar, Dětský ráj Circus Benidorm, Zábavní park. Dopravní spojení: dálnice AP7. Doprava letadlem: letiště Alicante (ALC), 45 km. Free WiFi zóny v některých oblastech města a tam je možné využít 3G modem pro notebook - v případě zájmu se prosím zeptejte v kanceláři Interhome v Benidorm.

informace pro letní ubytování

Noční zábava v 'Benidorm Palace', 'Castillo Conde de Alfaz' a 'El Molino'. Vodní sporty - Benidorm. Písečná pláž, délka 5 km. Bazén. Aquapark 'AQUALANDIA, AQUA-NATURA'. Sportovní přístav Benidorm. Potápění, surfování, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Benidorm. Minigolf. Rajtování 5 km. Beachvolleyball-hřiště. Turistické cesty. Půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra-Mítica, Terra-Natura'.

informace pro zimní ubytování

Sportovní středisko. Zimní golf 18 jamek, Benidorm.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme