• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Jardines del Golf ★★★, Benalmádena Costa

Španělsko, Costa del Sol, Benalmádena Costa

Ubytování ve Španělsku, Benalmádena Costa
Číslo objektu: ES5650.175.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.044,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům na 2 podlažích, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko. Koupelna/bidet/WC. 2x terasa. Zahradní nábytek, gril. Na bazén, do zahrady, na krajinu a na město. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Benalmádena Costa

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní řadový dům, ideální pro pobyt s dětmi. 'Jardines del Golf', 2-podlažní. V obci Benalmadena Costa, slunná poloha, 750 m plaz, ve slepé ulici. Společné: velká zahrada s trávníkem, bazén hranatý (01.01.-31.12.). Dětské hřiště (skluzavka, houpačka), parkovací místo u domu. Potraviny 500 m, supermarket 1 km, restaurace, bar, autobusová zastávka 500 m, nádraží 1.5 km, písečná pláž, zátoka ke koupání 600 m. Golfové hřiště 1 km, visutá lanovka 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Benalmádena Costa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rušná obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 15 km západně od Málaga, 45 km východně od Marbella, 5 km od Torremolinos. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Zábavní park 'Tívoli World'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme