• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu ★★★, Benalmádena Costa

Španělsko, Costa del Sol, Benalmádena Costa

Ubytování ve Španělsku, Benalmádena Costa
Číslo objektu: ES5650.148.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.877,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 35 m2 v 7. patře, jednoduché a účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, DVD a klimatizace. Vstup na balkon. 1x pokoj, 2x lůžko. Malý kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. Balkon. Zahradní nábytek. Výhled na město. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Benalmádena Costa

Informace o domě (rezidenci)

Komfortní rekreační osada, ideální pro pobyt s dětmi. 14-podlažní. V obci Benalmadena Costa, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 50 m od moře, 300 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: 4 bazény hranatý vyhřívaný (01.01.-31.12.). WC u bazénu, dětské brouzdaliště, dětské hřiště. V domě: recepce, restaurace, bar, Wireless LAN [WLAN], sauna, fitness, whirlpool (vše extra), možnosti nákupu, výtah. Snídaně a polopenze na vyžádání (extra). Obchod, restaurace 10 m, autobusová zastávka 40 m, písečná pláž 300 m, potápěčské centrum 20 m. Marina 2 km, golfové hřiště 2 km, jízdárna 3 km, visutá lanovka 3 km. Atrakce v blízkosti: Tivoli World, Selwoo Marina, Mariposario, Puerto Marina.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Benalmádena Costa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rušná obec, na jihu regionu, dopravně výhodná poloha, 15 km západně od Málaga, 45 km východně od Marbella, 5 km od Torremolinos. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Sportovní přístav. Plachtění, surfování, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Zábavní park 'Tívoli World'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme