• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Gràcia Parc Güell Repartidor ★★★, Barcelona

Španělsko, Barcelona

Ubytování ve Španělsku, Barcelona
Číslo objektu: ES9510.770.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.802,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 70 m2 v 1. patře, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj, 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Malý balkon. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Barcelona

Informace o domě (rezidenci)

Gràcia: Bytový dům 'Gràcia Parc Güell Repartidor', 5-podlažní. Slunná poloha ve svahu, 5.7 km od moře. Společné garáže, veřejné kryté parkoviště 750 m, extra. Supermarket 350 m, restaurace 150 m, metro 'L3 - Vallcarca' 400 m, písečná pláž 'Barceloneta' 5.7 km. Atrakce v blízkosti: Parc Güell 700m, Plaça Catalunya 3700m, Sagrada Família 2800m, Arc de Triomf 3900m, Passeig de Gràcia 2100m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Barcelona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, na východě regionu, 95 km severo-východně od Tarragona, 100 km jiho-západně od Girona. Druhé největší město Španělska. Paláce, rezidence a staré kostely mají speciální charakter, především 'Barri Gotis' a ze secese 'Eixample'. Významné jsou stopy, které ve městě zanechal architekt Gaudi: Sagrada Familia, Parc Guell, Casa Mila atd. Jeden z nejkrásnějších výhledů na město se nabízíz 'Tibidabo', které je dosažitelné malebnými ulicemi nebo lanovkou. Kosmopolitní město s mnoha kontrasty, jehož hlavním bodem je známé Ramblas. Návštěvník ocení Port Olimpic s četnými bary a restauracemi, čilý noční život v létě. Barcelona nabízí nesčetné kulturní výstavy a možnosti zábavy. Mezinárodní hudební festival v říjnu. Železniční stanice. Golf v 'Golf Plana de Vic' a 'Real Club de Golf El Prat'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme