• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Eixample Dret Aragón - Sardenya ★★, Barcelona

Španělsko, Barcelona

Ubytování ve Španělsku, Barcelona
Číslo objektu: ES9510.555.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.180,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 70 m2 v 2. patře, částéčně renovovaný v roce 2011, jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. 1x pokoj, 1x lůžko. 1x pokoj, 1x lůžko (80 cm, v délce 180 cm). Kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/bidet/WC. Plynové topení. K dispozici: pračka, žehlička. Apartmán je na zadní straně budovy, takže je velmi tichý. Obývací pokoj má prosklednou terasu. Výhled na Sagrada Familia.
Ubytování ve Španělsku, Barcelona

Informace o domě (rezidenci)

Eixample Dret: Bytový dům 'Eixample Dret Aragón - Sardenya'. Živá poloha, 2.5 km od moře, na hlavní ulici. V domě: výtah. Veřejné kryté parkoviště 70 m, extra. Metro 'L2/L5 - Sagrada Familia' 400 m, písečná pláž 'Barceloneta' 2.5 km. Atrakce v blízkosti: Sagrada Família 280m, Plaça Catalunya 2 km, La Pedrera 1400m, Parc Güell 2800m, Arc de Triomf 1300m. Všechny služby v okolí. Nedaleko Sagrada Familia.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Barcelona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, na východě regionu, 95 km severo-východně od Tarragona, 100 km jiho-západně od Girona. Druhé největší město Španělska. Paláce, rezidence a staré kostely mají speciální charakter, především 'Barri Gotis' a ze secese 'Eixample'. Významné jsou stopy, které ve městě zanechal architekt Gaudi: Sagrada Familia, Parc Guell, Casa Mila atd. Jeden z nejkrásnějších výhledů na město se nabízíz 'Tibidabo', které je dosažitelné malebnými ulicemi nebo lanovkou. Kosmopolitní město s mnoha kontrasty, jehož hlavním bodem je známé Ramblas. Návštěvník ocení Port Olimpic s četnými bary a restauracemi, čilý noční život v létě. Barcelona nabízí nesčetné kulturní výstavy a možnosti zábavy. Mezinárodní hudební festival v říjnu. Železniční stanice. Golf v 'Golf Plana de Vic' a 'Real Club de Golf El Prat'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme