• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Centre Born Montcada 5 Unique ★★★★, Barcelona

Španělsko, Barcelona

Ubytování ve Španělsku, Barcelona
Číslo objektu: ES9510.166.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 40.593,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 100 m2 v 3. patře, prostorné a světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV, CD, stereo přehrávač a DVD. 3x pokoj, v kazdem pokoji, 1x dvoulůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). 2x koupelna/bidet/WC. Topení, klimatizace. K dispozici: pračka, sušička, telefon, žehlička, dětská postýlka do 2 let. Internet (DSL/LAN).
Ubytování ve Španělsku, Barcelona

Informace o domě (rezidenci)

Centre: Komfortní bytový dům 'Centre Born Montcada 5 Unique'. V centru obce, centrální, živá poloha, 1.6 km od moře, 1.6 km plaz. Veřejné kryté parkoviště 250 m, extra. Nádraží 'Estació de França' 500 m, metro 'L4 - Jaume I' 240 m, písečná pláž 'Barceloneta' 1.6 km. Atrakce v blízkosti: Plaça Catalunya 1 km, Las Ramblas a 800m, La Pedrera a 2300m, Casa Batlló a 1800m, Catedral de Barcelona a 550m, Sagrada Família a 2500m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Barcelona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, na východě regionu, 95 km severo-východně od Tarragona, 100 km jiho-západně od Girona. Druhé největší město Španělska. Paláce, rezidence a staré kostely mají speciální charakter, především 'Barri Gotis' a ze secese 'Eixample'. Významné jsou stopy, které ve městě zanechal architekt Gaudi: Sagrada Familia, Parc Guell, Casa Mila atd. Jeden z nejkrásnějších výhledů na město se nabízíz 'Tibidabo', které je dosažitelné malebnými ulicemi nebo lanovkou. Kosmopolitní město s mnoha kontrasty, jehož hlavním bodem je známé Ramblas. Návštěvník ocení Port Olimpic s četnými bary a restauracemi, čilý noční život v létě. Barcelona nabízí nesčetné kulturní výstavy a možnosti zábavy. Mezinárodní hudební festival v říjnu. Železniční stanice. Golf v 'Golf Plana de Vic' a 'Real Club de Golf El Prat'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme