• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Centro Born Picasso B ★★★, Barcelona

Španělsko, Barcelona

Ubytování ve Španělsku, Barcelona
Číslo objektu: ES9510.151.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 40.419,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 100 m2, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka, TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji 1x lůžko a 1x francouzské lůžko. Kuchyně (trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Topení, klimatizace. 4x malý balkon. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování ve Španělsku, Barcelona

Informace o domě (rezidenci)

Centre: Bytový dům 'Centro Born Picasso B'. V centru obce, centrální, živá poloha, 1.6 km od moře. Veřejné kryté parkoviště 250 m, extra. Nádraží 'Estació de França' 500 m, metro 'L4 - Jaume I' 240 m, písečná pláž 'Barceloneta' 1.6 km. Atrakce v blízkosti: Plaça Catalunya 1 km, Las Ramblas 800m, La Pedrera 2300m, Casa Batlló 1800m, Catedral de Barcelona 550m, Sagrada Família 2500m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Barcelona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, na východě regionu, 95 km severo-východně od Tarragona, 100 km jiho-západně od Girona. Druhé největší město Španělska. Paláce, rezidence a staré kostely mají speciální charakter, především 'Barri Gotis' a ze secese 'Eixample'. Významné jsou stopy, které ve městě zanechal architekt Gaudi: Sagrada Familia, Parc Guell, Casa Mila atd. Jeden z nejkrásnějších výhledů na město se nabízíz 'Tibidabo', které je dosažitelné malebnými ulicemi nebo lanovkou. Kosmopolitní město s mnoha kontrasty, jehož hlavním bodem je známé Ramblas. Návštěvník ocení Port Olimpic s četnými bary a restauracemi, čilý noční život v létě. Barcelona nabízí nesčetné kulturní výstavy a možnosti zábavy. Mezinárodní hudební festival v říjnu. Železniční stanice. Golf v 'Golf Plana de Vic' a 'Real Club de Golf El Prat'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme