• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Eixample Dret Sicilia Travessera de Gràcia ★★★, Barcelona

Španělsko, Barcelona

Ubytování ve Španělsku, Barcelona
Číslo objektu: ES9510.119.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 18.916,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 68 m2 v 6. patře, účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a větrák. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kancelář. Kuchyně (trouba, myčka, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Balkon 4 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (extra). Klimatizace a horkovzdušné vytápění v obývacím pokoji. 2 radiátory. Parkování za příplatek 12 EUR/den (ve stejné budově).
Ubytování ve Španělsku, Barcelona

Informace o domě (rezidenci)

Eixample Dret: Bytový dům 'Eixample Dret Sicilia Travessera de Gràcia'. V centru obce, 3.9 km od moře. V domě: výtah. Společné garáže (extra) u domu. Obchod, potraviny, restaurace, bar 50 m, metro 'L4 - Joanic/L5 - Sagrada Família' 400 m, písečná pláž 'Barceloneta' 3.9 km. Atrakce v blízkosti: Sagrada Família 750m, Plaça Catalunya 3 km, Parc Güell 1500m. Veškeré služby v okolí. Sagrada Familia 700 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Barcelona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, na východě regionu, 95 km severo-východně od Tarragona, 100 km jiho-západně od Girona. Druhé největší město Španělska. Paláce, rezidence a staré kostely mají speciální charakter, především 'Barri Gotis' a ze secese 'Eixample'. Významné jsou stopy, které ve městě zanechal architekt Gaudi: Sagrada Familia, Parc Guell, Casa Mila atd. Jeden z nejkrásnějších výhledů na město se nabízíz 'Tibidabo', které je dosažitelné malebnými ulicemi nebo lanovkou. Kosmopolitní město s mnoha kontrasty, jehož hlavním bodem je známé Ramblas. Návštěvník ocení Port Olimpic s četnými bary a restauracemi, čilý noční život v létě. Barcelona nabízí nesčetné kulturní výstavy a možnosti zábavy. Mezinárodní hudební festival v říjnu. Železniční stanice. Golf v 'Golf Plana de Vic' a 'Real Club de Golf El Prat'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme