• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Centro Ronda Sant Pere ★★★★, Barcelona

Španělsko, Barcelona

Ubytování ve Španělsku, Barcelona
Číslo objektu: ES9510.107.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 26.144,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 64 m2 v 1. patře, komfortní a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (trouba, 3 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), bar. Sprcha/WC. Topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Španělsku, Barcelona

Informace o domě (rezidenci)

Starý, útulný bytový dům 'Centro Ronda Sant Pere', renovovaný. 800 m od centra Plaça Catalunya, centrální poloha, 2.2 km od moře. V domě: výtah. Veřejné kryté parkoviště 160 m, extra. Potraviny 30 m, supermarket 300 m, restaurace, bar 50 m, metro 'L-1 Arc de Triomf' 150 m, písečná pláž 'Barceloneta' 2.2 km. Atrakce v blízkosti: Plaça Catalunya 800m, Arc de triomf, Barri Gòtic, Zoo.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Barcelona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Město, na východě regionu, 95 km severo-východně od Tarragona, 100 km jiho-západně od Girona. Druhé největší město Španělska. Paláce, rezidence a staré kostely mají speciální charakter, především 'Barri Gotis' a ze secese 'Eixample'. Významné jsou stopy, které ve městě zanechal architekt Gaudi: Sagrada Familia, Parc Guell, Casa Mila atd. Jeden z nejkrásnějších výhledů na město se nabízíz 'Tibidabo', které je dosažitelné malebnými ulicemi nebo lanovkou. Kosmopolitní město s mnoha kontrasty, jehož hlavním bodem je známé Ramblas. Návštěvník ocení Port Olimpic s četnými bary a restauracemi, čilý noční život v létě. Barcelona nabízí nesčetné kulturní výstavy a možnosti zábavy. Mezinárodní hudební festival v říjnu. Železniční stanice. Golf v 'Golf Plana de Vic' a 'Real Club de Golf El Prat'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme