• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Chalet Chayofa ★★★★, Arona

Španělsko, Tenerife, Arona

Ubytování ve Španělsku, Arona
Číslo objektu: ES6060.7.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 54.054,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojov byt 'mit zwei Badezimmer und Gäste WC', pro 6 osob, 120 m2, v přízemí, komfortní a útulné zařízení. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit, rádio, otevřený krb a jídelní stůl. Kouření povoleno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Ložnice s 1x dvoulůžko. Otevřená kuchyně s 2-plotýnkový sporák, trouba, jídelní stůl, myčka, lednicí a mraznička. Sprcha/WC, sedací vana/WC a oddělené WC. Terasa 60 m2, zahradní sezení 100 m2, 6 lehátka. Další zařízení: sejf, vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička.
Ubytování ve Španělsku, Arona

Informace o domě (rezidenci)

Nová, velká, komfortní chata 'Chalet Chayofa', renovovaný v roce 2012. Zařízení domu: bezpečnostní zařizení, pračka (ke spoluužívání), sušička (ke spoluužívání). Možnosti parkování: parkoviště u domu. Příjezd k domu možný celoročně. Doporučujeme auto, cesta se schodištěm, 10 schodů. Poloha: v centru obce Chayofa-Alto, nad Los Cristianos, klidná, vyvýšená poloha v zeleni, na kopci. Výhled z domu na moře, na krajinu a na město. Okolí domu: pozemek (ke spoluužívání, 1'200 m2, oplocený), zahrada (ke spoluužívání, 600 m2, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, vyhřívaný, délka 12 m x šířka 7 m), venkovní sprcha (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání). Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 500 m, potraviny 500 m, restaurace 500 m, písečná pláž 2 km, sportovní centrum 500 m, golfové hřiště 2 km, tenis 500 m, autobusová zastávka 1 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Arona:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 610 m n.m.
Útulná, klidná rybářská obec a vesnice s 80'000 obyvatel. V obci: nákupní středisko, supermarket, potraviny, pekařství, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, večerní zábava, kino, pamětihodnosti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme