• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě La Dica I ★★★, Arico

Španělsko, Tenerife, Arico

Ubytování ve Španělsku, Arico
Číslo objektu: ES6025.150.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 22.626,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'La Dica II', 3-pokojový dům, komfortní a moderní zařízení: otevřený obývací pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby a TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Analog/ISDN, zdarma). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Dům je možné pronajmout společně s ES6025.150.1 dohromady pro 10 osob. Informujte se prosím ohledně dostupnosti a ceny.
Ubytování ve Španělsku, Arico

Informace o domě (rezidenci)

Arico 20 km od Granadilla de Abona: Pěkný, komfortní dům 'La Dica I'. Samostatně stojící, klidná poloha, 4 km od moře. Společné: ovocná zahrada, bazén vyhřívaný (11 x 4 m, 01.01.-31.12.). Parkovací místo. Obchodní centrum 1 km, restaurace 4 km, písečná pláž 4 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Objekt ref.: ES6025.150.1-2 se nachází na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Arico:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 385 m n.m.
Malá obec s 5'000 obyvatel, na východě regionu, 60 km jižně od Sta. Cruz de Tenerife. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Obec otevřená k moři, na jižní straně ostrova. Arico je plošně druhou největší obcí Tenerifa. Na rozlehlém pobřeží se střídají poskalnatá pobřeží s řadou pláží a zálivů. Typickou pro tuto oblast je světlá barva půdy, která pochází ze starého sopečného popela. Hlavní zdrojem obživy Arico je zemědělství. Tradiční kanárská architektura se zachovala ve statcích této oblasti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme