• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Casa Sord ★★★, Arestui

Španělsko, Pyreneje, Arestui

Ubytování ve Španělsku, Arestui
Číslo objektu: ES2550.200.1

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.321,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Casa Sord', 4-pokojový dům 75 m2 na 3 podlažích: E-topení. V horním patře: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV, plochá obrazovka, video, rádio, stereo přehrávač a DVD. Vstup na balkon. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko (140 cm). Koupelna/bidet/WC. Malý balkon, velká terasa 80 m2. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x), odkládací místnost. Výhled na hory, do údolí a na řeku.
Ubytování ve Španělsku, Arestui

Informace o domě (rezidenci)

Stylový komfortní rodinný dům 'Casa Sord', 3-podlažní. V obci, ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 100 m2 (oplocený), zahrada 50 m2. Gril. V domě: pračka (společné). Příkrý příjezd. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod 7 km, potraviny 7 km, supermarket 7 km, autobusová zastávka 7 km, koupaliště 5 km. Jízdárna 7 km, dětské hřiště 7 km. Atrakce v blízkosti: Monasterio de Santa María del Burgal, Pintura romámica de Baiasca, Llavorsí 7 km, Andorra, Parque natural del Pirineo, Parque natural de Aigües Tortes. Snadno dostupné vyhlášené lyžařské oblasti: Super Espot 30 km, Port Ainé 30 km, Baqueira Beret 40 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Arestui:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'247 m n.m.
Malá osada s 20 obyvatel, na severu regionu, 8 km od Llavorsí, 240 km severo-západně od Barcelona, 140 km severo-východně od Leida. Veškeré služby, Sort, 20 km. Zajímavosti: kostel St. Jaume s panoramatickým výhledem do údolí. V Baiasca se nacházejí nejstarší románské malby v Katalánsku. V Llavorsí je největší svátek 26. července- souťěž ovčáckých psů. Národní park Aigues Tortesa, jezero Sant Mauricio 30 km. Pop rockový mezinárodní festival v Escalarre (červenec).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme