• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Urb Tres Turons n.4 ★★★, Arenys de Munt

Španělsko, Barcelona Costa Norte, Arenys de Munt

Ubytování ve Španělsku, Arenys de Munt
Číslo objektu: ES9484.115.1

Ubytování pro 9 osob, k dispozici 6 pokojů z toho je 5 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 26.612,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 250 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, na 2 rovinách, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm), TV (plochá obrazovka). Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na terasu. Koupelna/bidet/WC. Ve spodním patře: velký herní místnost, sprcha/WC. Vstup na zahradu, k bazénu. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko (120 cm), koupelna/bidet/WC. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x lůžko. Vstup na terasu. Salón, TV (plochá obrazovka). 2x koupelna/bidet/WC. Balkon, velká terasa, 2x malá terasa, zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka. Nádherný výhled na moře a na hory. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN]).
Ubytování ve Španělsku, Arenys de Munt

Informace o domě (rezidenci)

Dům 'Urb Tres Turons n.4', 3-podlažní. Ve čtvrti Tres Turons 3.5 km od centra Arenys de Munt, klidná, slunná poloha, 6 km od moře, 6 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada s stromy, bazén (14 x 5 m, 01.05.-30.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa, gril. V domě: stolní tenis, biliár, stolní fotbal, výtah. Parkovací místo (8 x) na pozemku. Obchod 4 km, supermarket 4 km, restaurace 1 km, nádraží 'Caldes d'Estrac' 6 km, písečná pláž 'Caldetas' 6 km. Sportovní přístav 8 km, golfové hřiště 10 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Barcelona centro 40 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Arenys de Munt:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 121 m n.m.
Veřejné koupaliště ve městě. 3 km od pláže Maresme. Malá obec s 7'700 obyvatel, na severovýchodě poloostrova, 45 km severo-východně od Barcelona, 10 km severo-východně od Mataró, 70 km jižně od Girona. Veškeré služby v místě. K tomu: lékárna.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme