• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Del Sol ★★★★, Altea

Španělsko, Costa Blanca, Altea

Ubytování ve Španělsku, Altea
Číslo objektu: ES9740.202.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 76.862,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojová vila 220 m2 na 2 podlažích, prostorné a světlé, velmi pěkné a vkusné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna 80 m2, TV-satelit. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/bidet/WC, dvojumyvadlo, klimatizace a elektrické rolety. Vstup na terasu, k bazénu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC, větrák a elektrické rolety. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, sprcha/WC, TV, větrák a elektrické rolety. Vstup na terasu. Velká terasa 120 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (6x), odkládací místnost. Nádherný panoramatický výhled na moře, na hory a na krajinu. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (2 auta). 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Altea

Informace o domě (rezidenci)

Altea Hills: Moderní, velmi komfortní vila 'Del Sol'. Slunná, vyvýšená poloha, 6 km od moře, ve slepé ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 890 m2 (oplocený), bazén (8 x 5 m, 01.01.-31.12.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha, terasa, zahradní nábytek. Supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 2 km, oblázková pláž 6 km. Golfové hřiště (9 jamek) 4 km, tenis 2 km. Atrakce v blízkosti: Aqualandia, Mundomar, Terra Mítica, Terra Natura, y Benidorm Palace (Benidorm).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Altea:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná, historická, kouzelná obec s 24'300 obyvatel, na východě regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha s pěkným výhledem, 50 km severo-východně od Alicante, 125 km jiho-východně od Valencia. V obci: supermarket, obchody, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, konzerty, večerní zábava, muzeum, pamětihodnosti, fitness-centrum, sauna. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 10 - 15 km. Kulturní akce Fiestas de Moros y Cristianos Septiembre, Fuegos Artificiales Nocturnos L'Olla. Bodega.Cata de Vinos Alfaz del Pi. Dopravní spojení: dálnice AP7 ALICANTE - VALENCIA, výjezd 64 'ALTEA / CALPE'. Dále silnice č. N332. Doprava letadlem: letiště ALC (ALC). Malebné staré město s obchody. Krásná plážová promenáda. Typické kavárny a taverny ve staré části města. Usadilo se zde mnoho mezinárodních umělců, což dává městu bohémský charakter. Golfové hřiště. Trh v úterý. Auto je doporučeno. K dispozici USB internet za 39,95 EUR/týden (nutné rezervovat předem).

informace pro letní ubytování

Pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, CLUB DE GOLF DON CAYO. Rajtování. Půjčovna kol. Zábavní park 'Terra Mítica (Benidorm)' 10 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme