• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě El Castell ★★★, Altafulla

Španělsko, Costa Daurada, Altafulla

Ubytování ve Španělsku, Altafulla
Číslo objektu: ES9545.120.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 28.666,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům 120 m2, komfortní a útulné zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, na 2 rovinách, otevřený krb, jídelní stůl, TV-satelit, CD, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x velký pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2 x 1 lůžka nad sebou, 1x vysunovací lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), jídelní stůl. Vstup na terasu. 2x koupelna/bidet/WC. 3x terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, žehlička. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Obě koupelny disponují whirlpoolem. Terasa o celkové velikosti 30m2. Výhled ze salónu na moře a hrad.
Ubytování ve Španělsku, Altafulla

Informace o domě (rezidenci)

Řadový dům 'El Castell'. V centru obce Altafulla, 1 km od moře, 1 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 900 m2, zahrada s květinami a stromy, bazén (10 x 5 m, 01.06.-30.09.). Zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Potraviny, restaurace 200 m, písečná pláž 1 km. Atrakce v blízkosti: castillo de Altafulla, castillo de Tamari.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Altafulla:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historická vesnice, na východě regionu, dopravně výhodná poloha, 80 km jiho-západně od Barcelona, 10 km severo-východně od Tarragona. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar, večerní zábava, pamětihodnosti. Místo se vyznačuje umělecko-historickými památkami na jedné straně a atrakcemi pro turisty na straně druhé. Rozlehlé písčité pláže a široká nabídka zábavy a sportu (jezdecká dráha, Club maritimo, výlety pěšky, na koni, nebo na kole). Altafulla je známá jádrem obce (18. století), je zajímavé a velice dobře zachovalé. Četné exkurze kolem pozoruhodností oblasti: Ruta el Cister, Vilafranca, ruta del vino). Římská vila 'Els Munts' je pod ochranou UNESCO. Golfové hřiště 'El Catllar', 18 jamek, 8 km. Letiště Reus, 20 km. 55 min. jízdy vlakem do Barcelony.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme