• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Residencial Puerto Romano ★★★, Alicante

Španělsko, Costa Blanca, Alicante

Ubytování ve Španělsku, Alicante
Číslo objektu: ES9747.400.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.403,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Puerto Romano', 4-pokojový byt 100 m2 v 6. patře, východní orientace, prostorné a světlé, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 22 m2 s panoramatickým oknem, TV, klimatizace a horkovzdušná kamna. Vstup na terasu, východní orientace. 1x pokoj 19 m2, 1x francouzské lůžko (135 cm, v délce 190 cm), koupelna/bidet/WC. Vstup na lodžii. 2x pokoj 8 m2, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), 2x vysunovací lůžko. Velká kuchyně 15 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Koupelna/bidet/WC. E-topení. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Nádherný výhled na moře, na bazén, do zahrady a na město. K dispozici: pračka. Parkování č. 41 (kryté), výška 3 cm, šířka 5 cm.
Ubytování ve Španělsku, Alicante

Informace o domě (rezidenci)

Playa de Almadraba: Velmi pěkný, komfortní bytový dům 'Residencial Puerto Romano', 7-podlažní. Mimo obec, 7 km od centra Alicante, klidná, slunná poloha, 100 m od moře, 100 m plaz, nutno přejít silnici, východní orientace. Společné: bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, tenis (extra), zahradní sezení, dětské hřiště. V domě: sauna (extra), fitness (extra), výtah. Výměna povlečení 1x týdně (navíc- extra). Úklid na vyžádání (extra). Na vyžádání (extra). Možnost zajištění nákupů před příjezdem. Parkovací místo č. 41 (kryté). Obchod, supermarket, obchodní centrum 300 m, restaurace 100 m, autobusová zastávka 'Alicante', písečná pláž 100 m. Golfové hřiště (9 jamek) 20 km. Atrakce v blízkosti: Benidorm 40 km, Terra Mitica Benidorm 40 km, Aqualandia Benidorm 40 km, Mundomar Benidorm 40 km, Murcia 100 km. Skupiny mládeže jen na dotaz. Upozornění: v objektu je nutno dodržovat klid.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Alicante:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Velké, významné, rušné město, v centru regionu přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 45 km od Benidorm, 170 km od Valencia, 90 km od Murcia. V obci: nákupní středisko, supermarket, obchody, pošta, banka, restaurace, diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, termální koupaliště, fitness-centrum. K tomu: lékárna, lékař. Alicante, přímo na moři, pohodlné, typické středozemní město, které nabízí mnoho aktivit s příjemným podnebím, pohostinnými lidmi a silně vyvinutým obchodováním, intenzivní kulturní a sociální život. V létě se zde soustřeďuje zábava na přilehlých plážích San Juan a El Campello. Pro turistické zájmy: Esplanade 'Espana', katedrála 'San Nicolas', radnice, kostel Sta. Maria, hrad Sta Barbata atd. Svátek Hogueras San Juan (oheň) se slaví v noci 24. června. Další slavnosti: Verbena de San Pedro (25. - 29. června) Moros a Cristianos (4. - 8. prosince). V Alicante se vyplatí ochutnat 'paella valenciana' s jemnými rybami a mořskými plody.

informace pro letní ubytování

Pláž. Bazén. Aquapark 'Aqualandia', 45 m. Sportovní přístav Alicante. Plachtění. Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Dětské hřiště, zábavní park 'Terra-Mitica' 45 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme