• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Miguel Ariza ★★, Algarrobo Costa

Španělsko, Costa del Sol, Algarrobo Costa

Ubytování ve Španělsku, Algarrobo Costa
Číslo objektu: ES5430.105.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.657,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 100 m2 na 2 podlažích, účelné a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a DVD. Vstup na balkon. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: průchozí pokoj, bez okna, 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj, bez skříně, 1x francouzské lůžko (135 cm). Vstup na balkon. Koupelna/bidet/WC. Velká terasa 55 m2. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: pračka, žehlička.
Ubytování ve Španělsku, Algarrobo Costa

Informace o domě (rezidenci)

Dvougenerační dům 'Miguel Ariza', 3-podlažní, rok výstavby 2002. V centru obce Algarrobo Costa 3 km od centra Algarrobo pueblo, 2 km od centra Torre del Mar, živá poloha, 10 m od moře. Veřejné parkoviště na ulici. Obchod, potraviny 15 m, restaurace 10 m, autobusová zastávka 20 m, nádraží 'Torre del Mar' 2 km, písečná pláž 10 m. Golfové hřiště 3 km, tenis 20 m. Pozor prosím: hlavní silnice v blízkosti 50 m od domu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Algarrobo Costa:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malá rybářská obec, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 35 km východně od Málaga, 3 km od la costa. Supermarket, obchody, bar, večerní zábava. Další možnosti nákupu a zábavy, 3 km. Typická andaluská vesnice s okázalými domy a květinami zdobenými ulicemi. Přímo na moři s oblázkovou pláží, která se táhne od Torrox Costa až k Torre del Mar.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme