• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Alzina ★★★, Alcúdia

Španělsko, Mallorca, Alcúdia

Ubytování ve Španělsku, Alcúdia
Číslo objektu: ES8354.616.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 24.665,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový dům na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, CD a DVD. 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a klimatizace. Kuchyně (myčka, mikrovlnka). Koupelna/bidet/WC. V horním patře: 1x pokoj s dvoulůžkem, koupelna/bidet/WC a klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek, gril. Nádherný výhled na moře a na pobřeží. Parkování.
Ubytování ve Španělsku, Alcúdia

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, komfortní dům 'Alzina', 2-podlažní. 3 km od centra Alcúdia - Bahía de Pollença, mimo obec, na kopci, 3 km od moře, na ulici, na hlavní ulici. K dispozici pouze pro Vás: pozemek (oplocený), stromy, bazén (9 x 5 m, 31.03.-01.11.). Venkovní sprcha. V domě: klimatizace, pračka. Parkovací místo. Supermarket 3 km, restaurace 3 km, bar 3 km, písečná pláž 3 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Alcúdia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná obec, na severu ostrova, 55 km severo-východně od Palma de Mallorca. Supermarket, obchody, restaurace, bar. Dlouhá a široká písečná pláž (10 km). Lodní spojení do Barcelony 10 hod. a do Ciutadella/Menorca 3 hod. Mnoho zajímavých budov a historických staveb, dále římské divadlo (1 rok p.K.), velmi dobře zachovalé maurijské zdi (13.stol.) a římské město Pollentia a muzeum. Tenis, rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme