• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v rekreačním domě Finca Picolin, Alcúdia

Španělsko, Mallorca, Alcúdia

Ubytování ve Španělsku, Alcúdia
Číslo objektu: ES8354.240.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 35.264,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

'Finca Picolin', 4-pokojový selský dům, jednoduché a komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač, plynové topení a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s dvoulůžkem, 1x francouzské lůžko, koupelna/WC a klimatizace. 1x dětský pokoj, 1 lůžka nad sebou, klimatizace. 1x pokoj s dvoulůžkem, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm), klimatizace. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar), jídelní stůl. Sprcha/WC. Zahradní sezení. Zahradní nábytek, lehátka (6x). Na hory a na krajinu. K dispozici: pračka. Extra. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Španělsku, Alcúdia

Informace o domě (rezidenci)

Alcudia: Chalupa 'Finca Picolin'. Mimo obec, klidná, slunná poloha, 4 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: velká zahrada s trávníkem 250 m2, bazén (8 x 4 m, 01.04. a 31.10.). Venkovní sprcha, gril. V domě: Wireless LAN [WLAN], pračka. Parkovací místo u domu. Potraviny 2 km, supermarket 2 km, obchodní centrum 3 km, restaurace 2.5 km, autobusová zastávka 4 km, nádraží 6 km, písečná pláž 4 km, skalnatá pláž 4.5 km. Golfové hřiště (18 jamek) 5 km, tenis 4 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Alcúdia:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Útulná obec, na severu ostrova, 55 km severo-východně od Palma de Mallorca. Supermarket, obchody, restaurace, bar. Dlouhá a široká písečná pláž (10 km). Lodní spojení do Barcelony 10 hod. a do Ciutadella/Menorca 3 hod. Mnoho zajímavých budov a historických staveb, dále římské divadlo (1 rok p.K.), velmi dobře zachovalé maurijské zdi (13.stol.) a římské město Pollentia a muzeum. Tenis, rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme