• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Urb Sota Montsia 01 ★★★, Alcanar

Španělsko, Costa Daurada, Alcanar

Ubytování ve Španělsku, Alcanar
Číslo objektu: ES9598.430.2

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 7 pokojů z toho je 6 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 19.874,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

7-pokojový byt 300 m2, v přízemí, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV a klimatizace. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko, sprcha/bidet/WC, TV a klimatizace. 5x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a klimatizace. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička), bar. 2x sprcha/bidet/WC. Klimatizace, topeni horkým vzduchem. Altán. K dispozici: pračka, vysoušeč vlasů.
Ubytování ve Španělsku, Alcanar

Informace o domě (rezidenci)

Velký, pěkný, komfortní třígenerační dům 'Urb Sota Montsia 01', 2-podlažní. Mimo obec, 3 km od centra St. Carles de la Ràpita, 300 m od moře. Společné: bazén hranatý (11 x 5 m2, 01.01.-31.12.). Venkovní sprcha, altán (20 m2), terasa, zahradní nábytek, gril, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 2 km, supermarket 3 km, písečná pláž 300 m. Golfové hřiště 16 km. Pozor prosím: majitel objektu bydlí ve stejném domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. V domě jsou 3 bytové jednotky, dvě z nich v přízemí. Oba byty mají společný bazén a terasu. Soukromé zahradní loubí pro každý byt. K domu vede příjezdová rampa. 12 lehátek.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Alcanar:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice, na jihovýchodě regionu, dopravně výhodná poloha, 80 km jižně od Tarragona, 190 km jiho-západně od Barcelona, 8 km od St Carles de la Ràpita. Supermarket, obchody, restaurace, bar, pamětihodnosti. Přírodní chráněná oblast Delta del Ebro, 5 km, známá rozličností druhů (předvším ptáků) a rozlehlými rýžovými poli. Typické speciality oblasti jsou rozdílné, na jedné straně pokrmy s různými mořskými plody a rybami na pobřeží a v hornatém vnitrozemí naproti tomu grilované maso. Výjezd člunem po Ebro až k ústí do moře.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Sportovní přístav Cases d'Alcanar, 2 km. Golfové hřiště 15 km. Zábavní park 'Port Aventura (Salou)' 80 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme