• RSS Feed

Ubytování ve Španělsku
v apartmánu Altos del Roque ★★★, Adeje

Španělsko, Tenerife, Adeje

Ubytování ve Španělsku, Adeje
Číslo objektu: ES6034.600.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.072,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 60 m2, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit a mezinárodní TV kanály (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (2 x 135 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar), bar. Koupelna/WC. Terasa 34 m2, malé zahradní sezení 24 m2. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka, místo k posezení. Výhled na moře a na město. K dispozici: pračka, žehlička, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Garáž na pozemku (2 auta).
Ubytování ve Španělsku, Adeje

Informace o domě (rezidenci)

Adeje: Útulná rezidence 'Altos del Roque'. V obci, klidná, slunná, vyvýšená poloha ve svahu, 1.5 km od moře, 1.5 km plaz. Společné: bazén (01.01.-31.12.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Obchod 900 m, potraviny 50 m, supermarket, obchodní centrum 900 m, restaurace 50 m, písečná pláž 'Playa de Fañabe' 1.5 km. Sportovní přístav 1.5 km, golfové hřiště 1.5 km, tenis 500 m. Atrakce v blízkosti: Siam Park 1 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Španělsku, Adeje:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 280 m n.m.
Oblast Adeje se rozprostírá od pobřeží až do části národního parku Parque Nacional del Teide. Costa Adeje má 3,6 km pláží a 26,11 km pobřeží. Je možné se potápět nebo rybařit na plážích Cayo Salvaje a pláži Playa Paraiso. Costa Adeje to není jenom moře, ale má i jeden z nejlepších golfových hřišť na ostrově Golf Costa Adeje, různá sportovní centra, zábavní parky, obchody a nákupní centra. Oblast má také druhou nejnavštěvovanější přírodní krajinu na ostrově, El Barranco del Infierno. To je oblast vyznačující se neobvyklou geografií, včetně přírodních vodopádů. Obec s 27'640 obyvatel, na jihozápadě ostrova, 83 km od Santa Cruz de Tenerife. V obci: supermarket, obchody, restaurace.

informace pro letní ubytování

Tenis, golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Rybaření.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme