• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Haras ★★★, Vouvant

Francie, Vendée-Pays de la Loire, Vouvant

Ubytování ve Francii, Vouvant
Číslo objektu: FR2402.201.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 19.976,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 170 m2, stylové zařízení: jídelna. Velký salón, otevřený krb a TV. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm), koupelna/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji 3x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, vysoušeč vlasů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Postele jsou přichystány během příjezdu. Dětskou postýlku je možné rezervovat na požádání.
Ubytování ve Francii, Vouvant

Informace o domě (rezidenci)

Vouvant: Stará chalupa 'Le Haras', obklopen stromy a poli. 4 km od centra Vouvant, klidná poloha, v zeleni. Společné: pozemek s stromy. Ping-pong. K dispozici pouze pro Vás: bazén (10 x 5 m, 21.05.-30.09.) s vnitřními schůdky. Zahradní sezení, zahradní nábytek, gril, parkovací místo. Obchod 4 km, supermarket 15 km, restaurace 4 km, bar 4 km. Tenis 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Rybaření povoleno (nutné povolení).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Vouvant:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Ve Vendées, na okraji slatinné krajiny Poitevin, na okraji obrovského 5000 ha masivu lesů Mervent-Vouvant, leží jedna z nekrásnějších uznávaných vesnic Francie, obec Vouvant malá, kouzelná, sředověká vesnice s 900 obyvatel, 15 km od Fontenay-le-Comte, 48 km od Parthenay. Pozoruhodnosti v místě: obranná a pevnostní díla zámku, Donjon, věž Mélusine (12. století), románský most.

informace pro letní ubytování

Kánoe. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Puy du Fou' 60 km.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme