• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu P&S Elegance Vannes ★★★★, Vannes

Francie, Bretaň-jih, Vannes

Ubytování ve Francii, Vannes
Číslo objektu: FR2612.200.2

Ubytování pro 2 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 11.619,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 24 m2, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 2x místo ke spaní a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (myčka, 2 indukční varná deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. Topeni horkým vzduchem. Výhled na krajinu. K dispozici: telefon, sejf, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Vannes

Informace o domě (rezidenci)

Vannes: Moderní, útulná rezidence 'P&S Elegance Vannes'. 80 byty v rezidenci. V obci, centrální, klidná poloha, 2 km od moře. Společné: bazén, krytý bazén (10 x 5 m, 01.01.-31.12.). Dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], sauna, solárium (vše zahrnuto v ceně), hamam, výtah, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Parkovací místo (omezený počet míst) na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 200 m, restaurace 2 km. Sportovní přístav 2 km. Atrakce v blízkosti: L'île aux moines, Musée D, La Cathédrale St Pierre, Les Fêtes D'Arvor En Aout, la Forteresse de Largoet, Aquarium et jardin aux papillons. Turistické oblasti la Forêt D'Elven. Pozor prosím: auto doporučeno. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Vhodné pro společenské akce. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Vannes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Leží v zálivu Morbihan město s 50'000 obyvatel, 108 km od Nantes, 56 km od Lorient. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti. Pozoruhodnosti: Katedrála St Pierre, zámek Gaillard, 'Palais des Automates', 'Tour du Connétable'. Doprovodné jízdy městem turistickým vlakem.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Golfové hřiště, Auray 19 km. Rajtování. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Zábavní park. Objevte zátoku s exkurzemi a lodní plavbou. Také možnost přecházení ostrova. Půjčovna člunů. Karfting. Plachetnice.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme