• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Grand Panorama ★★★, Valmeinier

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Valmeinier

Ubytování ve Francii, Valmeinier
Číslo objektu: FR7381.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 6.115,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojové studio 23 m2: jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 x 90 cm). Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Valmeinier

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Le Grand Panorama'. 500 m od sjezdovek. Společné: bazén vyhřívaný (6 x 12 m, 01.01.-31.12.). V domě: recepce. Parkovací místo (kryté, omezený počet míst, extra). Obchod, restaurace 800 m. Pozor prosím: baby-výbava na dotaz (extra).
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Valmeinier:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'500 m n.m.
Útulná, vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice s 395 obyvatel, od Chambery, od Lyon, od Grenoble. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, večerní zábava, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Valmeineir, který se nachází 1.800 m nad mořem, si zachoval svůj původní charakter, ale je to také velmi moderní středisko. ,Exkurze do chráněných památek a budov. Výlety na italský trh v Suze a do Turína. 3 restaurace. Bowling.

informace pro letní ubytování

Kánoe, veslování, rafting. Tenis (2x venkovní kurt). Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Lezení, mountainboarding, volejbal, lukostřelba, petanque, pěší výlet na ledovec.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Valloire-Valmenier se rozprostírá na 3 horských masivech a 5 sjezdovkách. Lyžařské středisko Valmeinier-Valloire, 150 km, počet přepravních zařízení: 33x celkem. 75x lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola. Lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Les 3 Croix, Hameaux les Mélèzes, Les Combes. Možnost výletů na sněžnicích a noční lyžování. Turistika s průvodce (informujte se na místě) nebo průvod s pochodněmi ve sněhu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme