• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Grand Panorama II ★★★, Valmeinier

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Valmeinier

Ubytování ve Francii, Valmeinier
Číslo objektu: FR7381.103.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.794,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojová chata 48 m2, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 2x místo ke spaní. 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, gril, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Valmeinier

Informace o domě (rezidenci)

Valmeinier 1800: Rezidence 'Le Grand Panorama II'. 73 byty v rezidenci. V obci, centrální poloha, 50 m od sjezdovek. Společné: krytý bazén vyhřívaný (10 x 8 m, hloubka 90 - 160 cm, 01.01.-31.12.). V rekreačním zařízení: recepce, Wireless LAN [WLAN], sauna (extra), biliár, herní místnost, lyžárna, pračka, sušička (společné, extra). Donáška pečiva. Příjezd (horská cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo. Obchod, potraviny, restaurace 800 m. Lyžařské centrum 50 m, lyžařské sjezdovky 100 m, lyžařská škola 800 m. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). V případě dobrých sněhových podmínek je dům dostupný přímo na lyžích. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Valmeinier:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'500 m n.m.
Útulná, vhodná pro rodinou rekreaci horská vesnice s 395 obyvatel, od Chambery, od Lyon, od Grenoble. Veškeré služby v místě. Diskotéka, konzerty, večerní zábava, kino, pamětihodnosti, krytý bazén. Valmeineir, který se nachází 1.800 m nad mořem, si zachoval svůj původní charakter, ale je to také velmi moderní středisko. ,Exkurze do chráněných památek a budov. Výlety na italský trh v Suze a do Turína. 3 restaurace. Bowling.

informace pro letní ubytování

Kánoe, veslování, rafting. Tenis (2x venkovní kurt). Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Lezení, mountainboarding, volejbal, lukostřelba, petanque, pěší výlet na ledovec.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Valloire-Valmenier se rozprostírá na 3 horských masivech a 5 sjezdovkách. Lyžařské středisko Valmeinier-Valloire, 150 km, počet přepravních zařízení: 33x celkem. 75x lyžařské sjezdovky. Lyžařská škola. Lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty. Další lyžařská střediska: Les 3 Croix, Hameaux les Mélèzes, Les Combes. Možnost výletů na sněžnicích a noční lyžování. Turistika s průvodce (informujte se na místě) nebo průvod s pochodněmi ve sněhu.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme