• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Maison le Brun ★★★, Vaison La Romaine

Francie, Provence, Vaison La Romaine

Ubytování ve Francii, Vaison La Romaine
Číslo objektu: FR8004.700.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 75.916,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 300 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb, TV a DVD. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), koupelna/WC, TV a rádio. 1x pokoj, 2x lůžko, koupelna/WC, TV a rádio. Vstup na zahradu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (180 cm), koupelna/sprcha/WC. Vstup na zahradu, k bazénu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka), jídelní stůl. WC zvlášť. Topení. V horním patře: (točité schody) 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), koupelna/WC, TV a rádio. Velká terasa. Zahradní nábytek, gril, lehátka. K dispozici: pračka, sušička, žehlička, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Lednička s možností výroby ledových kostek. Všechny ložnice s lůžky s nebesy, mimo dvoulůžkový pokoj.
Ubytování ve Francii, Vaison La Romaine

Informace o domě (rezidenci)

Entrechaux 6 km od Vaison la Romaine: Dům na 9000 m2 oploceném pozemku s vesnickou zahradou a kopcem s borovým lesem. Krásný výhled na Mont Ventoux pěkný statek 'Maison le Brun'. Mimo obec, 3 km od centra Entrechaux, 30 m od řeky, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 1'500 m2 (oplocená), bazén (50 m2, hloubka 170 cm, 01.05.-30.09.). V domě: whirlpool. Úklid na vyžádání (extra). Parkovací místo. Obchod 3 km, potraviny 3 km, restaurace 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Dům s otevřeným bazénem (50 m2, 1,7 m hloubka, 01. 05. do 30. 09). Krytý bazén s protiproudem a možností vytápění, extra. Možnost pronájmu horských kol.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Vaison La Romaine:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, sředověké město s 6'000 obyvatel, 52 km severo-východně od Avignon, 28 km severo-východně od Carpentras. Veškeré služby v místě. Folklórní večery. Město na březích řeky Ouveze. V sezóně zábava v rámci Hudebního festivalu.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Pozoruhodné: horský řetěz Dentelles de Montmirail, Mont Ventoux, kraj vinic a levamdulí.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme