• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Residence les Bains ★★, Trégastel

Francie, Bretaň-sever, Trégastel

Ubytování ve Francii, Trégastel
Číslo objektu: FR2872.200.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.192,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 33 do 44 m2, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Kabina, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Topení. Malá terasa. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: dětská postýlka do 3 let (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Trégastel

Informace o domě (rezidenci)

Přímo u moře, v zátoce Sainte Anne, v blízkosti celní cesty, která umožňuje přímý přístup k pláži. Parkoviště u rezidence. Útulná rezidence 'Residence les Bains'. 100 byty v rezidenci. V obci, 100 m od centra, na kopci, 50 m od moře, 50 m plaz, nutno přejít silnici. V rekreačním zařízení: recepce, přístup na internet, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 100 m, potraviny, restaurace 200 m, nádraží 'Lannion' 10 km, písečná pláž 'Chemin des Douaniers' 50 m, park 'Aquatonic eau de me(r' 1 km. Sportovní přístav 2 km, jízdárna 5 km. Atrakce v blízkosti: La presqu'île Renote,24h de la Voile, Perros guirec 5 km, Pleumeur Bodou 5 km, Aquarium de Trégastel, La réserve des 7 îles, Festival du Chant des marins (aout). Turistické oblasti La Vallée de Traoueros, Découverte de la côte de granit roseG, les vieux Gréements à Paimpol 45 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra), hlídání dětí možné v sezóně (extra). Rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Trégastel:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Poloostrov na severu Bretaně letovisko, 13 km od Lannion. Kino. Výlety buď lodí, nebo autobusem.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Škola plachtění. Tenis (11x venkovní kurt), golfové hřiště. Minigolf. Rajtování. Turistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme