• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Pierres Dorees ★★★, Tournus

Francie, Burgundsko, Tournus

Ubytování ve Francii, Tournus
Číslo objektu: FR4506.100.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.399,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 120 m2 na 3 podlažích, renovovaný v roce 2010, komfortní a moderní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl, TV-satelit a digitální TV (plochá obrazovka), rádio, DVD a kamna na dřevo. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. Ve 2. patře: herní místnost. Zahrada. Zahradní nábytek, gril, lehátka (4x). Velmi pěkný výhled do údolí a na krajinu. K dispozici: pračka, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka, dřevo (extra). Internet (DSL/LAN, zdarma). Parkování. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Francii, Tournus

Informace o domě (rezidenci)

Bonnay 15 km od Tournus: Starý, komfortní rodinný dům 'Les Pierres Dorees', 2-podlažní, rok výstavby 1870, renovovaný v roce 2005, obklopen poli. V obci 100 m od centra Bonnay, samostatně stojící, klidná poloha, v zeleni. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada (oplocená) s trávníkem, dvůr. Dětské hřiště (skluzavka, houpačka). (5 schodů). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 200 m, supermarket 9 km, restaurace 4 km, centrum dostupné pěšky během 2 min. Nádraží 35 km, koupaliště 15 km. Golfové hřiště 35 km, tenis 15 km, jízdárna 15 km, sportovní centrum 15 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně). Prodej místních zemědělských výrobků. Majitel objektu bydlí na stejném pozemku.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Tournus:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Historické město s 5'892 obyvatel, na řehu řeky (40 km od Macon. Veškeré služby v místě.

informace pro letní ubytování

Podél řeky Saone. Památky: Klášter St Philibert, kostel St Madeleine, malé idylické uličky. Možnost plaveb, turistika a cykloturistika, letecké aktivity (horkovzdušný balón, ultralehká letadla). Rybaření (s povolením).
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme