• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Hauts du Val Claret ★★★, Tignes

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Tignes

Ubytování ve Francii, Tignes
Číslo objektu: FR7351.340.6

Ubytování pro 7 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 13.072,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm), TV a plochá obrazovka. 1x pokoj, 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC, WC zvlášť. Výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: žehlička.
Ubytování ve Francii, Tignes

Informace o domě (rezidenci)

Val Claret: Bytový dům 'Les Hauts du Val Claret'. V rekreačním zařízení: výtah, ústřední topení. Obchodní centrum 100 m, restaurace 10 m, krytý bazén 800 m. Sportovní centrum 800 m, lyžařské centrum 5 m. Pozor prosím: skibus zdarma. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Tignes:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 1'550 - 3'650 m n.m.
Velké, známé, rušné vysokohorské lázně, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 2'000 obyvatel, na východě regionu přímo u jezera, 30 km od Bourg st Maurice, 160 km od Grenoble, 135 km od Annecy. V obci: supermarket, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, kino, krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna. K tomu: lékárna, lékař. Prosím pozor: parkoviště jsou placená. V zimě 75 Euro / týden (pro objednání, prosím kontaktujte naši místní pobočku). V zimě máme speciální nabídky pro hosty Interhome: na půjčení lyžařského vybavení a v některých obdobích i na skipasy.

informace pro letní ubytování

Tignes nabízí sportovní karty pro každou osobu, se kterými se můžete zúčastnit ve více než 20 sportovních aktivit během Vašeho pobytu! Můžete se zúčastnit: bazén vyhřívaný. Potápění, plachtění. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Letní lyžování. Paragliding, beachvolleyball-hřiště, 12x vleky a horské dráhy. Horské dráhy, lanovky, sedačkové lanovky, 200 km turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna horských kol. Dětské hřiště.

informace pro zimní ubytování

Lyžařské středisko Espace Killy. 2x horské dráhy, 3x lanovky, 5x kabinkové lanovky, 45x sedačkové lanovky, 41x vleky. 156x lyžařské sjezdovky, celkem 300 km (15 % lehkých, 42 % střední obtížnosti, 43 % obtížných), sjezdovka pro snowboardisty, sněhový park, halfpipe. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy. Přírodní kluziště, squash. Skibus (zdarma). Další lyžařská střediska: Sainte Foy en Tarentaise 20 km, Les Arcs 40 km, La Rosière 30 km. Prosím pozor: V zimě je možné pouze placené parkoviště za 75 EUR za týden. Prosím kontaktujte místní kancelář Interhomu pro rezervaci místa.,Hosté Interhomu obdrží v určitých časových úsecích slevy na pronájem lyžařského vybavení a lyžařských skipasů.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme