• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Souillac Golf Country Club ★★★, Souillac

Francie, Dordogne-Lot&Garonne, Souillac

Ubytování ve Francii, Souillac
Číslo objektu: FR3956.110.1

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 16.482,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojová chata 114 m2 na 2 podlažích, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, TV-satelit, CD a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: 3x zkosený pokoj, v kazdem pokoji, 2x místo ke spaní. Koupelna/WC. E-topení. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, telefon, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka (extra). Internet (DSL/LAN, zdarma). Parkování u domu. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Souillac

Informace o domě (rezidenci)

'Souillac Country Club' s 55 chalety, rozdělenými do různých osad, přímo u 18 jamkového golfového hřiště. Rezidence s 9 vyhřívanými a oplocenými bazény rouztroušenými po celém zařízení útulný statek 'Souillac Golf Country Club'. 75 domy v rezidenci. 90 domy v komplexu, mimo obec, 8 m od centra Souillac, v zeleni, u golfového hřiště. Společné: pozemek 60 ha, park s trávníkem a stromy, 9 bazény (01.05.-15.09.). Dětské brouzdaliště, tenis (extra), dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, přístup na internet, stolní fotbal, trampolína, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 8 km, potraviny 8 km, supermarket 8 km, restaurace 8 km. Golfové hřiště (18 jamek). Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (v ceně). Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. 20 % sleva na Greenfees. Dětský klub v červenci/srpnu: Euro 15,-/půlden, Pronájem zahradního grilu (plyn): Euro 50,-/týden. Lázeňská taxa k placení pouze v červenci/srpnu. Polovina května do poloviny září: obligatorní bukování sobota-sobota.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Souillac:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Vesnice s 4'624 obyvatel, 70 km od Cahors, 170 km od Toulouse. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti. Srpen: trh starožitností, Jazový festival. Trhy výrobců.

informace pro letní ubytování

Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Rajtování. Fitnessparcour. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Zábavní park 'Quercy-Land'. Možnost koupání v řece. ULM (Ultra Light Motrises) v Lacave. Jeskyňářství.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme