• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Dalon ★★★, Saujon

Francie, Poitou-Charentes, Saujon

Ubytování ve Francii, Saujon
Číslo objektu: FR3221.500.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 8.934,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 70 m2 v 2. patře, prostorné a světlé, úplně renovovaný, komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna, 1x sklápěcí skríňové dvoulůžko, TV a plochá obrazovka. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Velká kuchyně (trouba, X plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna/sprcha/WC. E-topení. Malá terasa 8 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, žehlička. Parkování.
Ubytování ve Francii, Saujon

Informace o domě (rezidenci)

Bytový dům 'Le Dalon', 2-podlažní. V centru obce Saujon, 10 km od moře, 10 km plaz, 400 m od řeky. Společné: zahrada (oplocená), parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 300 m, supermarket 800 m, pekárna, pěší zóna, termální bazén 300 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saujon:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

,Každý měsíc trh, v sezóně denní trh s regionálkními specialitami. V Saujon je k vidění vesnický šarm, stejně jako blízký atlantický oceán. V sezóně: pláže s kyvadlovou dopravou člunem. Malé, známé město, lázeňská obec a termální lázně s 5'395 obyvatel, 70 km od La Rochelle, 130 km od Bordeaux. Veškeré služby v místě. Kino, krytý bazén.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, 11 km od obce. Bazén. Aquapark. Plachtění, kánoe. Tenis. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme