• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu ★★★★, Saint-Tropez

Francie, Azurové pobřeží, Saint-Tropez

Ubytování ve Francii, Saint-Tropez
Číslo objektu: FR8450.630.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 84.040,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 80 m2, prostorné a světlé, úplně renovovaný, velmi pěkné a luxusní zařízení: obývací pokoj/jídelna, plochá obrazovka. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm), koupelna/WC. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko a sprcha/WC. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska). Velmi pěkný výhled na moře a na přistav. K dispozici: pračka, sušička, sejf. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Saint-Tropez

Informace o domě (rezidenci)

Saint Tropez: Pěkný vícegenerační dům 4-podlažní. V centru obce Saint Tropez, centrální, živá, slunná poloha, v srdci města, oblast se slabým provozem, 500 m od moře. Obchod 50 m, potraviny 150 m, supermarket 4 km, restaurace 50 m, pekárna 200 m, kavárna 50 m. Sportovní přístav 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint-Tropez:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Světoznámé St Tropez je mýtem a přispívá ke skvělé pověsti Azurového pobřeží. Vyrazte na procházku provensálskými uličkami a nasajte uměleckou atmosférou malá, rušná, kouzelná rybářská obec s 5'500 obyvatel přímo u moře, 68 km severo-východně od Toulon, 83 km jiho-západně od Cannes, 112 km jiho-západně od Nice. Veškeré služby v místě. Diskotéka, večerní zábava, muzeum, kino, fitness-centrum. Další možnosti nákupu, 5 km. V létě se změní tento malý rybářský přístav v kouzelný přístav s krásnými jachtami z celého světa.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis. Minigolf 6 km. Rajtování, Grimaud 14 km. Půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, zábavní park 'Azur Park' 5 km. Populární pláže v Pampelonne - 6 km (Ramatuelle). Akce po celý rok: regaty, svátek Bravade, trh starožitností, výstavy uměleckého malířství, polo závody v Gassin.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme