• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Mas de Valrugues ★★★★, Saint-Rémy-de-Provence

Francie, Provence, Saint-Rémy-de-Provence

Ubytování ve Francii, Saint-Rémy-de-Provence
Číslo objektu: FR8119.400.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 12.414,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 47 m2, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV możno pronajmout. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). Kuchyně (myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Topení. Balkon nebo terasa. Zahradní nábytek. Výhled do údolí. K dispozici: dětská postýlka do 3 let (extra), vysoušeč vlasů. Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Saint-Rémy-de-Provence

Informace o domě (rezidenci)

Pěkná rezidence 'Le Mas de Valrugues', obklopen stromy. 28 byty v rezidenci. V obci, klidná poloha v obytné čtvrti, na úpatí hory hory, v zeleni. Společné: pozemek 10 ha (oplocený) s trávníkem a stromy, bazén hranatý vyhřívaný, oplocený (10 x 8 m, hloubka 100 - 160 cm, 01.04.-30.09.). V rekreačním zařízení: recepce, společenská místnost, přístup na internet, ústřední topení, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Příjezd (přírodní cesta). V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. Parkovací místo. Obchod 1 km, supermarket 2 km, restaurace 1 km, centrum dostupné pěšky během 10 min. Nádraží 'Avignon' 20 km. Jízdárna 3 km. Atrakce v blízkosti: Musée van Gogh, Baux de Provence, Via ferrata, Parcours Aventure. Turistické oblasti ruines gallo romaine, Cyclotourisme. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint-Rémy-de-Provence:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé město s 9'429 obyvatel, v centru regionu, 20 km jižně od Avignon, 25 km severně od Arles. Muzeum, kino, pamětihodnosti.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Početné kulturní pořady, trhy ručních řemesel v různých ročních obdobích.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme