• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Etoile ★★, Saint Pierre La Mer

Francie, Hérault-Aude, Saint Pierre La Mer

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer
Číslo objektu: FR6637.600.1

Ubytování pro 12 osob, k dispozici 6 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 21.539,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

6-pokojový dům 140 m2 na 2 podlažích, pěkné a starožitné zařízení: jídelna, TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm). 1x pokoj, 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Vstup na zahradu, na terasu. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko (1 x 160 cm). 1x pokoj, 1x lůžko a 1x francouzské lůžko (1 x 140 cm). Obývací pokoj, 2x lůžko a TV. Vstup na balkon, na terasu. Koupelna, WC zvlášť. Velký balkon, jihovýchodní orientace, terasa 50 m2, východní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. Parkování (oplocený).
Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer

Informace o domě (rezidenci)

Velký rodinný dům 'Etoile', 2-podlažní, rok výstavby 1965. V obci 200 m od centra Saint Pierre La Mer, 200 m od moře. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo na pozemku. Obchod, potraviny, restaurace, bar 200 m, autobusová zastávka 250 m. Sportovní přístav 2 km. Atrakce v blízkosti: espace balnéoludique de Gruissan 10 km, Réserve Africaine de Sigean 36 km. Pozor prosím: Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé letovisko přímo u moře, 82 km od Perpignan, 168 km od Toulouse, 90 km od Montpellier. Pro rodiony vhodné místo St Pierre Sur Mer v sousedství Narbonne-Plage. Navštivte Narbonne s historickými památkami: 'Palais des Archeveques', katedrálu, umělecké a historické museum, Dům Charels Trénet. 8 km dále objevíte ulicestaré obce Fleury d'Aude a 'Domaine de l'Oustalet' v Clape Massiv, 17 km dále leží malebný přístav Les Cabanes de Fleury. Toto místo je známé propastí 'Couffre de l'Oeil Doux' a svým početným přírodním bohatstvím zásobovaným lesem. Olivový mlýn příp. společnost olej v yrábějící 'l'Oulibo' v Bizes-Minervois je státerm muznávané místo oblasti Olive Lucque, zde se dozvíte vše o olivovníku a jeho plodech.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén vyhřívaný, 2 km. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis. Rajtování, Narbonne-Plage. Rybaření. Turistické cesty. Půjčovna kol. Proslavený trh v celé oblasti: každé ráno v hlavní sezóně a noční trh, který se koná v červenci a srpnu. Pony-klub pro děti v 'Domaine de l'Oustalet'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme