• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Caravelle ★★, Saint Pierre La Mer

Francie, Hérault-Aude, Saint Pierre La Mer

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer
Číslo objektu: FR6637.350.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.134,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 34 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, TV a DVD. 1x malý pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x otevřený pokoj, 1x francouzské lůžko. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Terasa 9 m2, severozápadní orientace, zahrada 16 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Terasa a zahrada jsou za bytem, na straně ložnice.
Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer

Informace o domě (rezidenci)

Parkování na ulici. Dvojdomek 'La Caravelle', 2-podlažní. 500 m od centra Saint Pierre La Mer, na kraji obce de Narbonne-Plage, 100 m od moře. Obchod 100 m, potraviny 250 m, restaurace, bar 100 m, autobusová zastávka 50 m. Dětská mateřská školka 100 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 36 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé letovisko přímo u moře, 82 km od Perpignan, 168 km od Toulouse, 90 km od Montpellier. Pro rodiony vhodné místo St Pierre Sur Mer v sousedství Narbonne-Plage. Navštivte Narbonne s historickými památkami: 'Palais des Archeveques', katedrálu, umělecké a historické museum, Dům Charels Trénet. 8 km dále objevíte ulicestaré obce Fleury d'Aude a 'Domaine de l'Oustalet' v Clape Massiv, 17 km dále leží malebný přístav Les Cabanes de Fleury. Toto místo je známé propastí 'Couffre de l'Oeil Doux' a svým početným přírodním bohatstvím zásobovaným lesem. Olivový mlýn příp. společnost olej v yrábějící 'l'Oulibo' v Bizes-Minervois je státerm muznávané místo oblasti Olive Lucque, zde se dozvíte vše o olivovníku a jeho plodech.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén vyhřívaný, 2 km. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis. Rajtování, Narbonne-Plage. Rybaření. Turistické cesty. Půjčovna kol. Proslavený trh v celé oblasti: každé ráno v hlavní sezóně a noční trh, který se koná v červenci a srpnu. Pony-klub pro děti v 'Domaine de l'Oustalet'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme