• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Cistes Roses ★★, Saint Pierre La Mer

Francie, Hérault-Aude, Saint Pierre La Mer

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer
Číslo objektu: FR6637.321.1

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.160,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích: jídelna. Vstup na verandu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička), bar. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. Sprcha/WC. E-topení. Terasa 45 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na moře. Garáž. Část terasy je ve svahu, vstupní strana. Vstup z terasy. Vstup je směřován k aleji rezidence.
Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Cistes Roses'. 31 domy v rezidenci. Nad Saint Pierre La Mer, 800 m od centra, slunná poloha, 400 m od moře. Společné: bazén (6 x 12 m, 15.06.-15.09.). Obchod, potraviny, restaurace 800 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 36 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé letovisko přímo u moře, 82 km od Perpignan, 168 km od Toulouse, 90 km od Montpellier. Pro rodiony vhodné místo St Pierre Sur Mer v sousedství Narbonne-Plage. Navštivte Narbonne s historickými památkami: 'Palais des Archeveques', katedrálu, umělecké a historické museum, Dům Charels Trénet. 8 km dále objevíte ulicestaré obce Fleury d'Aude a 'Domaine de l'Oustalet' v Clape Massiv, 17 km dále leží malebný přístav Les Cabanes de Fleury. Toto místo je známé propastí 'Couffre de l'Oeil Doux' a svým početným přírodním bohatstvím zásobovaným lesem. Olivový mlýn příp. společnost olej v yrábějící 'l'Oulibo' v Bizes-Minervois je státerm muznávané místo oblasti Olive Lucque, zde se dozvíte vše o olivovníku a jeho plodech.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén vyhřívaný, 2 km. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis. Rajtování, Narbonne-Plage. Rybaření. Turistické cesty. Půjčovna kol. Proslavený trh v celé oblasti: každé ráno v hlavní sezóně a noční trh, který se koná v červenci a srpnu. Pony-klub pro děti v 'Domaine de l'Oustalet'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme