• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Eaux Vives 1 ★★, Saint Pierre La Mer

Francie, Hérault-Aude, Saint Pierre La Mer

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer
Číslo objektu: FR6637.110.10

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 1 pokoj

Nájemní cena za ubytování: od 4.195,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

1-pokojový byt 18 m2, v přízemí: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.). Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. Zahradní sezení, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Lodžie 6 m2.
Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer

Informace o domě (rezidenci)

Sídliště 'Les Eaux Vives' sestává z malých řadových domů a budov, skupinově uspořádaných rezidence 'Les Eaux Vives 1'. Nad Saint Pierre La Mer, 600 m od centra, 900 m od moře. Společné: bazén (15 x 8 m, hloubka 95 - 140 cm, 01.07.-31.08.) s vnitřními schůdky. Parkovací místo. Obchod, potraviny 500 m, restaurace 800 m, autobusová zastávka 100 m. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 36 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Rezidence má dva bazény, které jsou otevřeny v různou dobu. Podrobnosti viz popis.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Pierre La Mer:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé letovisko přímo u moře, 82 km od Perpignan, 168 km od Toulouse, 90 km od Montpellier. Pro rodiony vhodné místo St Pierre Sur Mer v sousedství Narbonne-Plage. Navštivte Narbonne s historickými památkami: 'Palais des Archeveques', katedrálu, umělecké a historické museum, Dům Charels Trénet. 8 km dále objevíte ulicestaré obce Fleury d'Aude a 'Domaine de l'Oustalet' v Clape Massiv, 17 km dále leží malebný přístav Les Cabanes de Fleury. Toto místo je známé propastí 'Couffre de l'Oeil Doux' a svým početným přírodním bohatstvím zásobovaným lesem. Olivový mlýn příp. společnost olej v yrábějící 'l'Oulibo' v Bizes-Minervois je státerm muznávané místo oblasti Olive Lucque, zde se dozvíte vše o olivovníku a jeho plodech.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén vyhřívaný, 2 km. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis. Rajtování, Narbonne-Plage. Rybaření. Turistické cesty. Půjčovna kol. Proslavený trh v celé oblasti: každé ráno v hlavní sezóně a noční trh, který se koná v červenci a srpnu. Pony-klub pro děti v 'Domaine de l'Oustalet'.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme