• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Maisons vigneronnes ★★★★, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse

Francie, Hérault-Aude, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse

Ubytování ve Francii, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse
Číslo objektu: FR6718.121.2

Ubytování pro 8 osob, k dispozici 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 78.071,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

5-pokojový dům 126 m2, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, otevřený krb a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj, 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar, kuchyňský ostrov). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko. Koupelna/WC. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sejf, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím.
Ubytování ve Francii, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse

Informace o domě (rezidenci)

Útulný, komfortní rodinný dům 'Maisons vigneronnes', renovovaný v roce 2010, obklopen vinicemi. 23 domy v rezidenci. 170 domy v komplexu, na kraji obce, 2 km od centra Saint Laurent de la Cabrisse, klidná poloha, 200 m od řeky, v zeleni, v pěší zóně. Společné: pozemek 8 ha (oplocený), bazén hranatý (32 x 13 m, hloubka 150 - 150 cm, 15.06.-15.09.). Dětské brouzdaliště, tenis, ping-pong, dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek, bazén (7 x 3 m, hloubka 150 - 150 cm, 15.06.-15.09.). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, wellness pro společné využití (extra), půjčovna jízdních kol. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, restaurace 50 m. Atrakce v blízkosti: Degustation de vins, jardins médiévaux, cours de cuisine méditerranéenne. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů, auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, proslulé město s 8'000 obyvatel 25 km od moře. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař. Výchozí bod pro různé exkurze do vnitrozemí. Jezero Le Salagou 25 km (možnosti kouipání, vycházek). St Guilhem le Désert 30 km. Moliere se svojí divadelní společností trávil svoji dovolenou často v Pezenas. Tento region inspiroval dvě jeho díla: Don Juan a Festin de Pierre. Kulinářské speciality: malé Pezenas pates.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, 25 km od obce. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Béziers 25 km. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme