• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Jardins de Saint Benoit ★★★★, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse

Francie, Hérault-Aude, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse

Ubytování ve Francii, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse
Číslo objektu: FR6718.111.3

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 40.972,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 55 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 27 m2, digitální TV a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. E-topení. V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x místo ke spaní. Koupelna/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sejf, vysoušeč vlasů. Parkování. Vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse

Informace o domě (rezidenci)

Útulná, komfortní rezidence 'Les Jardins de Saint Benoit', rok výstavby 2009, obklopen vinicemi. 171 domy v komplexu, v obci Saint Laurent de la Cabrisse, klidná poloha, 50 m od řeky, v zeleni. Společné: pozemek 8 ha (oplocený), udržovaná zahrada (není oplocena), bazén (32 x 13 m, hloubka 150 - 150 cm, 15.06.-15.09.). Dětské brouzdaliště, tenis, ping-pong, dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, bar, Wireless LAN [WLAN], wellness pro společné využití (extra), půjčovna jízdních kol. Snídaně na vyžádání na vyžádání (extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 2 km, restaurace 2 km. Atrakce v blízkosti: jardins médiévaux, cours de cuisine, dégustation de vins. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů, auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint-Laurent-de-la-Cabrerisse:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, proslulé město s 8'000 obyvatel 25 km od moře. Veškeré služby v místě. Muzeum, pamětihodnosti. K tomu: lékárna, lékař. Výchozí bod pro různé exkurze do vnitrozemí. Jezero Le Salagou 25 km (možnosti kouipání, vycházek). St Guilhem le Désert 30 km. Moliere se svojí divadelní společností trávil svoji dovolenou často v Pezenas. Tento region inspiroval dvě jeho díla: Don Juan a Festin de Pierre. Kulinářské speciality: malé Pezenas pates.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž, 25 km od obce. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Béziers 25 km. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme