• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Tingitana ★★, Saint-Jean-de-Luz

Francie, Baskicko, Saint-Jean-de-Luz

Ubytování ve Francii, Saint-Jean-de-Luz
Číslo objektu: FR3494.530.2

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.134,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 60 m2 v 2. patře, západní orientace: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby, TV a DVD. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka, žehlička. Pozor prosím: byt orientace do dvora. V přízemí prostor pro kola.
Ubytování ve Francii, Saint-Jean-de-Luz

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Tingitana', 3-podlažní. V centru obce de Saint Jean de Luz, 300 m od moře. V domě: výtah. Obchod, potraviny, restaurace 150 m. Golfové hřiště 5 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Centrum thalassoterapie 300 m. Domácí telefon.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint-Jean-de-Luz:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Proslulé, historické, kouzelné letovisko s 14'000 obyvatel přímo u moře, idilická poloha s pěkným výhledem, 13 km severně od l'Espagne, 203 km jižně od Bordeaux, 315 km západně od Toulouse. Veškeré služby v místě. Diskotéka, noční klub, kasino, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, krytý bazén, solárium, léčebné kúry, masáže, thalassoterapie. Řeka a most oddělují od sebe Ciboure od St Jean de Luz. Socoa je malá pro rodiny vítaná pláž na nejzasším bodě zálivu. Urrugne hraničí se St Jean de Luz. Početné pláže. Bodyboard, surfování.*Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky. Na dostupnost se ptejte při rezervaci u agentury Interhome.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, squash, golfové hřiště 18 jamek, Chantaco et Ciboure 3 km, 4x dalši golfové hřiště v okruhu 3 - 18 km. Rajtování, Bidart 8 km. Fitnessparcour. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika. Půjčovna kol a horských kol.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme