• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Evasion Marine ★★, Saint Georges de Didonne

Francie, Poitou-Charentes, Saint Georges de Didonne

Ubytování ve Francii, Saint Georges de Didonne
Číslo objektu: FR3215.100.2

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.181,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 40 m2 v 3. patře, částéčně zkosený: obývací pokoj/jídelna, TV a stereo přehrávač. Vstup na terasu. 1x zkosený pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x zkosený pokoj, výška stropu 180 - 80 cm, 1x francouzské lůžko. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. Malá terasa, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na moře. K dispozici: dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: byt orientace na ulici. Dvoulůžkový pokoj se 2 samostatnými lůžky je spojen s dvoulůžkovým pokojem s manželskou postelí. Rozloha podlaží 40 m2.
Ubytování ve Francii, Saint Georges de Didonne

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Evasion Marine', 3-podlažní. Mimo obec, 2 km od centra St Georges de Didonne, 350 m od moře, v zeleni. Parkovací místo na pozemku, garáž. Potraviny, restaurace, bar, pekárna, písečná pláž 350 m. Atrakce v blízkosti: accrobranches, randonnées pédestres et VTT, Char à voile sur la plage. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Georges de Didonne:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme