• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Hameau la Madrague ★★★, Saint Cyr/La Madrague

Francie, Azurové pobřeží, Saint Cyr/La Madrague

Ubytování ve Francii, Saint Cyr/La Madrague
Číslo objektu: FR8341.240.12

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 17.064,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

4-pokojový byt 90 m2 na 2 podlažích, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, jídelní stůl. Vstup na terasu. Otevřený salón, TV a DVD. 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. V horním patře: galerie otevřený, 1x pohovka (130 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj, 2x lůžko (90 cm, v délce 190 cm). Vstup na terasu. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Terasa 15 m2, severozápadní orientace, terasa 8 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek, elektrický grill. Výhled na moře. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Zdarma omezené parkování v zabezpečeném parkovišti (zajištěno elektrickou bránou) v horní části rezidence. Podzemní parkoviště vzdáleno 100 m, který se nachází v jiné rezidenci blízko elektrické brány: pro malé vozy pouze (šířka 2,15 m, výška 1,83 m, délka 5 metrů.Vratná kauce: Euro 380,-.
Ubytování ve Francii, Saint Cyr/La Madrague

Informace o domě (rezidenci)

La Madrague: Rezidence 'Hameau la Madrague'. Vyvýšená poloha, 200 m od moře. Potraviny 100 m, supermarket 3 km, restaurace 200 m, písečná pláž 300 m, skalnatá pláž 200 m. Sportovní přístav 300 m, golfové hřiště (18 jamek) 4 km, tenis 2 km. Atrakce v blízkosti: Aqualand 3 km. Turistické oblasti Massifs Sainte Beaume et Sainte Victoire, Parcs naturels des Calanques, de Port, Cros, de Porquerolles et sites préservés. Pozor prosím: předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě SaintCyr La Madrague. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu. Domy a byty dosažitelné velkým schodištěm. Zona bez autoprovozu uvnitř rezidence. Obchod s potravinami se nachází 100 m daleko a je otevřen od 1. května do 30. září. Pozor prosím: byt je nekuřácký.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Cyr/La Madrague:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Malé, vhodné pro rodinou rekreaci letovisko a předměstí od Saint Cyr Sur Mer přímo u moře, dopravně výhodná poloha, 8 km od La Ciotat, 10 km od Bandol, 24 km od Toulon. Veškeré služby v místě. Příjezd vlakem: nádraží Saint Cyr / Les Lecques / La Cadière. Naše byty a domy jsou rozděleny ve všech obytných zařízeních. 21 km od Calanques de Cassis.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání. Aquapark 'Aqualand'. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis, golfové hřiště 18 jamek. Minigolf. Rajtování. Školka pro děti.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme