• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Catalanes du Golf ★★★, Saint Cyprien

Francie, Pyreneje - východ, Saint Cyprien

Ubytování ve Francii, Saint Cyprien
Číslo objektu: FR6665.800.10

Ubytování pro 5 osob, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 10.134,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 50 m2 na 2 podlažích, v přízemí, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. 1x pokoj, 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie, 1x francouzské lůžko (2 x 90 cm). Terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Ubytování ve Francii, Saint Cyprien

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Catalanes du Golf', 2-podlažní. 1 km od moře, v zeleni. Společné: zahrada (oplocená). Dětské hřiště, parkovací místo na pozemku. Potraviny 800 m, restaurace 3 km, písečná pláž 900 m. Golfové hřiště 50 m.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Cyprien:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Saint Cyprien s nádhernými plážemi s bílým pískem se nachází ve středu Roussillon a je známý pro potápění a vodní sporty. Díky blízkosti ke Španělsku má místní kuchyně nádech Katalánska. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 22 km od Perpignan, 15 km od Collioure, 45 km od Frontière espagnole. V obci: supermarket, boutique, pošta, restaurace, diskotéka, kasino, muzeum. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 27 jamek. Minigolf. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme