• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Port Soleil ★★, Saint Cyprien

Francie, Pyreneje - východ, Saint Cyprien

Ubytování ve Francii, Saint Cyprien
Číslo objektu: FR6665.750.9

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 7.076,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 31 m2 v 2. patře: obývací pokoj/jídelna, TV. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Galerie, 1x francouzské lůžko (120 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka), jídelní stůl. Koupelna, WC zvlášť. Klimatizace. Balkon 10 m2, východní orientace. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Saint Cyprien

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Port Soleil', 2-podlažní. 1 km od moře. Společné: bazén (15.06.-15.09.). Dětské hřiště, parkovací místo na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Obchodní centrum, restaurace 400 m. Sportovní centrum 700 m. Pozor prosím: V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Saint Cyprien:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Saint Cyprien s nádhernými plážemi s bílým pískem se nachází ve středu Roussillon a je známý pro potápění a vodní sporty. Díky blízkosti ke Španělsku má místní kuchyně nádech Katalánska. Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 22 km od Perpignan, 15 km od Collioure, 45 km od Frontière espagnole. V obci: supermarket, boutique, pošta, restaurace, diskotéka, kasino, muzeum. K tomu: lékárna, lékař.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště 27 jamek. Minigolf. Rajtování.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme