• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Dauphins - I Delfini ★★, Sagone

Francie, Korsika, Sagone

Ubytování ve Francii, Sagone
Číslo objektu: FR9271.211.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.269,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 55 m2, účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na balkon. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. 1x malý pokoj, 2x místo ke spaní. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Balkon. Balkónový nábytek. Výhled na moře.
Ubytování ve Francii, Sagone

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Dauphins - I Delfini', 3-podlažní. 350 m od moře, 350 m plaz, přímý přístup na pláž. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace. Parkovací místo. Potraviny 50 m, restaurace, bar 100 m, písečná pláž 'de TIUCCIA' 350 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Sagone:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Rybářská obec s 800 obyvatel přímo u moře, 36 km severně od Ajaccio, 44 km jižně od Porto, 104 km jiho-západně od Corte. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino. Lázeňské místo Sagone je závislé na obci Vico. Pozoruhodnost: vesnice Vico s pevností ve 490 m n.m..

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání, 7 km od obce. Potápění, plachtění. Rajtování. Turistické cesty, horská turistika. Vklíněné mezi zátoku a obklopené skalisky leží 7 km vzdálené Tiuccia. Exkurze na Golf Porto, strmá pobřeží Piana, rezervace Scandola. Turistika kolem Sagone.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme