• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Mas des Bricolets ★★★★★, Roussillon

Francie, Provence, Roussillon

Ubytování ve Francii, Roussillon
Číslo objektu: FR8031.117.1

Ubytování pro 14 osob, k dispozici 9 pokojů z toho je 7 ložnic

Nájemní cena za ubytování: od 91.728,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

9-pokojový dům 360 m2 na 2 podlažích: obývací pokoj/jídelna 50 m2, TV-satelit, plochá obrazovka, stereo přehrávač a DVD. Vstup na verandu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), koupelna/WC. Vstup na terasu, k bazénu. 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (160 cm), sprcha. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar, parní zařízení), bar. WC zvlášť. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji 2x lůžko a sprcha/WC. E-topení (extra). Zahradní nábytek, gril, lehátka (14x). K dispozici: pračka, sušička, žehlička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Vstup do vesnického domu je přes pravou stranu, která je spojena s ostatními částmi domu koridorem: obývací pokoj/jídelna, 50m2, otevřený krb s příslušenstvím, vstup na terasa. Kuchyně s ledničkou a vyráběčem ledu, keramická deska se 4 plotýnkami, trouba, mikrovlnka, pračka, sušička, vstup na terasu. 1 dvoj pokoj. Sprcha/vana. Oddělený záchod. Horní poschodí: galerie s SAT TV, DVD, hifi. 2 dvojité pokoje (160 cm postel) se sprchou/WC. Veranda 20 m2 se vstupem na terasu a k bazénu. Nádherný výhled na Luberon pohoří a města 'Lacoste, Bonnieux, Saignon. Wifi Internet. Do venkovskéhoi domu se může přijít buď z pravé nebo levé strany. Kauce: EUR 1000.
Ubytování ve Francii, Roussillon

Informace o domě (rezidenci)

Gargas, 4 km od Roussillonu: venkovský dům z 18. století, plně rekonstruován v roce 2006. Taškový, 430 m2 terasa s jídelním stolem, fontána. Poolhouse, 50 m2: 4 plotýnky, lednička, myčka, mikrovlnka, zahrada - možnost grilu. Oddělený záchod. Sprcha s teplou vodou. Bazén s protiproudem. Garáž pro 4 auta. Vstup přes elektrickou bránu. Vila 'Mas des Bricolets'. Mimo obec. Společné: zahrada (oplocená). Dětské hřiště. K dispozici pouze pro Vás: pozemek 1 ha, květinami a stromy, bazén vyhřívaný, oplocený (11 x 7 m, hloubka 130 - 190 cm, 01.04.-15.10.) s vnitřními schůdky. V domě: bezpečnostní zařizení, Cena za topení se platí na místě (01.10.-30.04.). Parkovací místo (kryté) na pozemku. Obchod 2 km, potraviny 2 km, restaurace 2 km.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Roussillon:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Nadmořská výška: 340 m n.m.
Barevně skvostná obec Rousillon platí jeko jedna z nejkrásnějších obcí Francie. - leží v srdci Pays de l'Ocre Vesnice s 1'200 obyvatel, 35 km severo-východně od Cavaillon, 48 km východně od Avignon, 49 km jiho-východně od Carpentras. V obci: pekařství, pošta. Pozoruhodné: kostel z 11. století, 'Conservatoire des ocres et pigments appliqués', 'Ferme aux basilics'. Exkurze do obcí Joucas a Gordes, k ostrovu 'Isle sur la Sorgue' a k oblastnímu parku Lubéron.

informace pro letní ubytování

Lety horkovzdušným balonem v St Saturnin les Apt. Rajtování, Joucas 6 km. Turistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme