• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Relais du Plessis ★★★, Richelieu

Francie, Údolí Loiry, Richelieu

Ubytování ve Francii, Richelieu
Číslo objektu: FR4073.200.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 9.114,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový byt 45 m2, komfortní zařízení se dřevem: obývací pokoj/jídelna, 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj, 1x francouzské lůžko (140 cm). 1x pokoj, 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon nebo terasa 15 m2. Zahradní nábytek. Pozor prosím: vhodné pro rodiny. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Ubytování ve Francii, Richelieu

Informace o domě (rezidenci)

Richelieu: Útulná rezidence 'Le Relais du Plessis', obklopen stromy. 144 byty v rezidenci. V obci, 100 m od lesa, v zeleni, v pěší zóně. Společné: pozemek, park 5 ha (oplocený), rostlinami a stromy, bazén vyhřívaný, oplocený (17 x 8 m, hloubka 150 - 150 cm, 30.04.-15.10. bazén otevřen 09:00-20:00) s vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha, Boccia (Pétanque), dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, snídaňová místnost, společenská místnost s TV, přístup na internet, sauna, masáže, parní lázeň, whirlpool (vše extra), wellness pro společné využití (extra), prádelna, pračka, sušička (společné, extra). Snídaně. Parkovací místo na pozemku. Centrální parkoviště. Obchod 600 m, supermarket 800 m, restaurace 3 km, centrum dostupné pěšky během 15 min. Pozor prosím: rekreační komplex bez možnosti vjezdu automobilů, auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). Naložení a vyložení zavazadel u objektu možné. Rezidence s elektricky ovládanou branou. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Richelieu:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Richelieu se nachází v regionálním parku Loire-Anjou-Touraine. Toto městečko bylo kdysi postaveno za kardinála Richelieu, v době Ludvíka XIII. 26 cyklotras vedoucích 13 vesnicemi nabízí různé turistické možnosti v kopcovité a zalesněné krajině. Pondělí-pátek: trh v historické budově ze 17.st. s produkty: lanýže, ovčí sýr ze Sainte Maure a vína z vinařské blasti Chinon. Známá, kouzelná vesnice, 62 km od Tours, 65 km od Poitiers, 112 km od Angers. V obci: supermarket, obchody.

informace pro letní ubytování

Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme