• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Chênes d'Or ★★, Régusse

Francie, Provence, Régusse

Ubytování ve Francii, Régusse
Číslo objektu: FR8210.100.4

Ubytování pro 6 osob, k dispozici 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 14.473,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

3-pokojový řadový dům 37 m2: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj, 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj, 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. Vhodné pro rodiny.
Ubytování ve Francii, Régusse

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Les Chênes d'Or', obklopen stromy. Na kraji obce. Společné: bazén (01.06.-25.08.). Dětské brouzdaliště. V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN], pračka (společné, extra), Cena za topení se platí na místě (06.01.-22.06.). Parkovací místo na pozemku. Atrakce v blízkosti: Lac de Ste Croix 10 km, Gorges du Verdon. Pozor prosím: auto doporučeno. Vhodné pro rodiny, baby-výbava na dotaz (extra). Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu. Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Régusse:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Régusse se nachází v nižších místech oblasti Verdon, 40 km od Moustiers Ste Marie. Vesnice s 2'000 obyvatel, 3 km od Moissac-Bellevue, 7 km od Aups, 12 km od Ste Croix. V obci: supermarket, potraviny, pekařství, pošta, bar, muzeum. K tomu: lékař.

informace pro letní ubytování

Bazén. Tenis. Hřiště pro děti. Skatepark. Osvětlené, 5000 m2 velké míčové hřiště pro večerní soutěže. Zalesněný, 14 ha velký park s fitness stezkou a piknikovými stoly. Rybolov v řekách a jezerech Le Verdon (povinná licence k rybolovu). Zrekonstruovaný větrný mlýn.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme