• RSS Feed

Ubytování ve Francii
v apartmánu Résidence Maquis Bellavista 2 ★★, Propriano

Francie, Korsika, Propriano

Ubytování ve Francii, Propriano
Číslo objektu: FR9110.110.1

Ubytování pro 4 osoby, k dispozici 2 pokoje z toho je 1 ložnice

Nájemní cena za ubytování: od 11.881,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.

Toto ubytování můžete on-line rezervovat …

Popis ubytování (interiér)

2-pokojový byt 43 m2 na 2 podlažích, renovovaný v roce 2011, komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (myčka, mikrovlnka). V horním patře: 1x pokoj, 1x francouzské lůžko. Koupelna nebo sprcha/WC. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře.
Ubytování ve Francii, Propriano

Informace o domě (rezidenci)

Rezidence 'Résidence Maquis Bellavista 2'. Nad Propriano, v obytné čtvrti, 600 m od moře, 600 m plaz. V rekreačním zařízení: recepce. Parkovací místo na pozemku. Písečná pláž 600 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Následující informace byly aktualizovány: 21.5.2014   (nejaktuálnější info naleznete v podrobných informacích)

Ubytování ve Francii, Propriano:

všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí

Leží v zálivu Valinco útulná vesnice a letovisko s 3'500 obyvatel, na jihu regionu přímo u moře, 54 km od Figari, 70 km od Ajaccio. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, pamětihodnosti. Termální lázně Baracci jsou známé svými léčebnýmu kůrami. Pozoruhodný oblastní korsický přírodní park.

informace pro letní ubytování

Písečná pláž. Zátoka ke koupání, délka 20 km. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, rafting. Tenis. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Akrobatický park v lese. Jetski. Pronájem člunů. Vyjížďky na člunech.
Aktualizováno: 23.5.2014

© 2014 www.alpy.net        Informace o ochraně osobních údajů na tomto webu Frontier Theme